Jest super jak w opisach i dostawa OK.
Opis

Zasuwa burzowa Ø 50 typ C


Zasuwa ø 50 w wersji C przeznaczona jest do montazu w nowych lub remontowanych instalacjach. Montujemy ją do ściany za pomocą specjalnego kolana ø 50, które łączymy z zaworem nakrętką stanowiącą jednocześnie rozetę maskującą. Kolano umożliwia ustawienie odpływu w ścianie pod dowolnym kątem w lewą lub prawą stronę oraz zabezpiecza system przed samoczynnym rozłączeniem się podczas wystąpienia w kanalizacji ciśnienia spowodowanego wstecznym przepływem ścieków.


Skuteczna ochrona przed gryzoniami


Zalety
|
- osłona klapki, a także wszystkie elementy mocujące (śruby, nakrętki, podkładki) wykonane są ze stali nierdzewnej chromoniklowej 0H18N9 - zawór wykonany jest z ekologicznego polipropylenu, materiału nietoksycznego, odpornego na korozję, czynniki chemiczne - do produkcji uszczelek użyto najwyższej jakości elastycznych materiałów o podwyższonej odporności na czynniki atmosferyczne i starzenie się |
![]() |
Zasuwy burzowe ø 50 spełniają wymagania normy PN-EN 13564-1 i są oznakowane znakiem CE. Wzory urządzeń zastrzeżone są w Urzędzie Patentowym RP
Wygodne ręczne zamknięcie
Wszystkie zasuwy burzowe ø 50 posiadają wygodną w użyciu dźwignię zamknięcia ręcznego. Krótki ruch dźwigni skutecznie i szybko blokuje wsteczny przepływ. Zamknięcie ręczne pozwala ponadto na ochronę pomieszczeń przed przykrymi zapachami w przypadku dłuższego nieużytkowania domowej instalacji kanalizacynej.

Maksymalna temperatura robocza: 95°C
Maksymalne ciśnienie robocze: 0,5 bar
Syfon łatwo i szczelnie łączymy z zaworem przy pomocy nakrętki i uszczelki stożkowej.

Montując specjalne kolano zaworu w ścianie należy pozostawić na zewnątrz od 11 do 13,5 mm gwintu. Przymocowanie do niego zaworu jest proste dzięki nakrętce i specjalnej uszczelce.

Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.
Wystaw opinię o produkcie
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Bezpieczeństwo produktu
Producent
KARMAT Zakłady Produkcyjne Systemów Sanitarnych
Świlcza 14 7 c
36-072 Świlcza, Polska

Stanisław Prochasek